Кабінет лікарки-педіатра Віти Сакуляк у Володимирі-Волинському зовсім не схожий на звичайні кабінети медпрацівників: тут багато іграшок, забавок, розмальовок, і в кожній деталі є частинка дитинства. Діти тут не нудьгують, поки мама спілкується із лікарем після огляду, адже мають спеціальний куточок для дозвілля.

Девіз лікаря-педіатра Віти Сакуляк: «Треба дуже сильно любити дітей, щоб працювати якісно».

Її запрошували працювати у одну із найвідоміших медичних клінік у столиці ISIDA, але вона приїхала у Володимир-Волинський, і тепер тут допомагає одужувати дітям. Мова про  лікаря-педіатра Віту Сакуляк, яка вже майже 10 років займається улюбленою справою – допомагає дітям від народження і до 18 років бути здоровими.

Володимирчанка Іванна Гарах, яка прийшла з синочком на прийом, розповіла:

«Раніше ходили з сином у лікарню, нам виписували антибіотики постійно. Мені це не подобалося, саме тому вирішили змінити лікаря. Тепер все добре. Також у старшої доньки було складне запалення, яке нам Віта Володимирівна вилікувала. Тому ми задоволені!»

Про Віту Сакуляк

Член асоціації педіатрів України Віта Сакуляк  народилася на Полтавщині. Закінчила «Українську медичну стоматологічну академію» у Полтаві у 2010 році. Після навчання працювала у селищі Машівка на Полтавщині на посаді заступника головного лікаря із медичного обслуговування населення та за сумісництвом лікарем-педіатром.

Приїхала жити у княжий град у 2017 році, коли вийшла заміж за володимирчанина. Працювала шкільним педіатром  у ЗОШ №2 Володимира-Волинського, але змінила місце роботи за сімейними обставинами.

Має доступ до Американської асоціації педіатрів України, з якими консультується з різних робочих питань.

Читати також: Волинянок при надії та мам малюків запрошують на безкоштовні лекції

Як комунікувати?

Віта Сакуляк має сучасний підхід до комунікації з батьками дітей, які у неї проходять обстеження.

Записатися на прийом можна за телефоном: 098 300 22 78.

Консультація  також проходить онлайн: у Фейсбук чи у Вайбері.

Є можливість викликати лікаря додому.

Де проводить прийом?

Лікар-педіатр Віта Сакуляк проводить консультації, діагностику, обстеження, профілактику та лікування у приватному кабінеті за адресою м. Володимир-Волинський, вулиця Ковельська, 87а (суборенда приміщення медичного центру «Біокурс»).

Лікарка працює з маленькими пацієнтами тоді, коли лабораторія вже закрилася, а отже нічого не заважатиме мамі і маленьким відвідувачам почуватися комфортно.

За досвідом столичних колег, Віта Сакуляк має Абонемент «Педіатр на рік» для дітей віком від 1 місяця до 18 років.

Коли треба відвідувати педіатра?

«Відвідування педіатра мають бути не тільки тоді, коли все критично, коли, до прикладу висока температура чи почався запальний процес, а для профілактики захворювань», – переконана Віта Сакуляк.

У середньому за місяць до неї на огляд приходять близько 150 діток, інколи й більше, але часу вистачає на всіх.

Також за потреби Віта Сакуляк виїжджає на патронаж новонароджених.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут