8-го жовтня на території Володимир-Волинського об’єднаного районного військового комісаріату  відбулись урочисті проводи призовників на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Про це йдеться на сайті Володимира-Волинського.

У Володимир-Волинському ОРВК зібрались батьки, родичі, друзі тих, хто через кілька днів виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни. На строкову службу урочисто провели  11 юнаків, серед яких 5 – мешканці міста Володимира-Волинського, 6 – Володимир-Волинського району.

До урочистих проводів в армію долучилися представники міської ради. Поздоровив та вручив подарунки призовникам перший заступник очільника міста Ярослав Матвійчук. Він привітав юнаків із визначною подією в їхньому житті та побажав гідно представляти наш регіон у лавах Збройних Сил України, стати справжніми чоловіками та повернутися додому загартованими і змужнілими.

Також зі словами привітань та добрих настанов звернувся до майбутніх військовослужбовців виконувач обов’язків військового комісара Володимир-Волинського ОРВК Віктор Зелінський, наголосивши, що це важливий крок хлопців до самостійного, дорослого життя. Вручивши хлопцям військові квитки, він побажав юнакам з честю виконати почесний обов’язок громадянина України.

За традицією на мирну військову службу призовників благословив настоятель Свято-Вознесенської церкви у місті Устилуг Юрій Здебський та разом з усіма помолився за їх щасливу військову службу і повернення додому. Священнослужитель вручив хлопцям іконки й окропив освяченою водою.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут