7-го жовтня провідним фахівцем із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оленою Грабчук проведено день соціального працівника у Володимир-Волинському міськрайонному відділі філії ДУ “Центр пробації” у Волинській області. Про це інформує сайт “Княжий Град” із посиланням на сайт міської ради.

Сьогодні надзвичайно гострою є проблема зростання правопорушень серед осіб молодіжного віку, відтак надзвичайно важливою є адаптація таких молодих людей у суспільстві, зменшення ризику випадків скоєння неповнолітніми та особами молодіжного віку повторних злочинів, надання допомоги у вирішенні соціально-медичних, соціально-економічних, психологічних, юридичних питань.

У системі засобів виправлення і ресоціалізації умовно-засуджених важливе місце займає соціально-виховна робота, що спрямована на формування та закріплення прагнення до заняття суспільно-корисною діяльністю, сумлінного ставлення до праці, дотримання вимог законів та інших прийнятих у суспільстві правил поведінки, підвищення їх загальноосвітнього і культурного рівнів.

Із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, фахівцем із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оленою Грабчук були проведені профілактичні бесіди, у ході яких надано рекомендації щодо працевлаштування, ведення здорового способу життя, взаєморозуміння між членами родинами, спілкування з батьками та однолітками, попередження протиправних діянь в майбутньому.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут