7-го жовтня у Володимир-Волинській міській раді відбулася зустріч з представниками німецької благодійної організації “Україна-допомога-Брайтшайд”. Про це інформують на офіційному сайті міськради, – передає сайт “Княжий Град”.

Із нагоди 8-ої річниці співпраці міський голова Петро Саганюк вручив Подяку її керівнику Генріху Беннеру та висловив вдячність німецьким гостям за підтримку.

Іноземну делегацію зустріли під супровід музичних композицій у виконанні учнів та викладачів дитячої музичної школи, після чого міський голова привітав гостей, які знову завітали у Володимир-Волинський з доброчинною місією. Під час розмови сторони говорили про налагодження партнерських взаємин.

“У нас сьогодні визначна подія – 8 років нашої співпраці. І символічно саме сьогодні сотий раз прибула допомога для нашого міста від німецьких благодійників. Тож насамперед хотів би щиро подякувати усім членам делегації та громади, яка допомагає нашому місту. Ви знаєте проблеми Володимира-Волинського і вирішуєте їх разом з нами”, – зауважив Петро Саганюк.

За плідну роботу та допомогу, а також з нагоди ювілейної дати у співпраці міський голова вручив Подяку Генріху Беннеру – керівнику організації, що підтримує різноманітні гуманітарні проєкти у Володимирі-Волинському й інших містах України.

До слова, Генріх Беннер є також Почесним громадянином Володимира-Волинського, адже за останні роки чимало зробив для княжого міста та його мешканців. Свої доброчинні поїздки німецький благодійник здійснює з 2010-го року.

“Ми не рахуємо наші поїздки у числах, але у справах. Завжди приїздимо із задоволенням і раді, коли можемо чимось допомогти. Тішить, що Україна крок за кроком інтегрується в ЄС, а ми, європейці, повинні триматися разом”, – зазначив волонтер.

Він наголосив на тому, що організація, крім надання допомоги, хоче займатися вихованням молоді в європейському напрямку. Щодо плану спільної роботи,  німецькі партнери запропонували налагодити принцип обміну студентами, аби ділитися досвідом і здобувати нові знання.

“Ми розпочали проєкт щодо студентського обміну, уже зроблено важливі кроки в цьому плані. Усі сили  та можливості, що в нас є, спрямовуємо на його втілення і сподіваємося, що українська сторона нас підтримає. Адже молодь – це є наше майбутнє”, – зауважив Генріх Беннер.

Погодившись із думкою, Петро Саганюк зазначив, що потрібно робити ставку на молодих громадян, які творитимуть державу. Він розповів німецьким гостям про освітні заклади, які функціонують у Володимирі-Волинському.

Поза тим, під час зустрічі обговорили й ряд інших проєктів та шляхи співпраці задля їх реалізації. Один із них представила директор Володимир-Волинського інклюзивного центру “Жовта парасоля” Олена Токарєва – йшлося про дитячий майданчик зі спеціальним обладнанням, що буде зручним для вихованців закладу.

Щодо можливостей втілення спільних ідей з гостями спілкувалися перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, начальник відділу проектної діяльності та міжнародного співробітництва Любов Саць.

Обидві сторони домовилися про подальшу співпрацю та висловили сподівання на досягнення нового рівня українсько-німецьких відносин.

   

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут