Сьогодні, 6 жовтня у Володимир-Волинському Слов’янському парку відбуватиметься дванадцятий фестиваль національної культури «Український коровай-сузір’я». Організатори підготували насичену подіями програму для жителів та гостей княжого міста. Про це інформує сайт Володимира-Волинського «Княжий град» з посиланням на організаційний комітет фестивалю.

Об 11:40 усіх охочі урочистою ходою пройдуться від районної ради до Слов’янського парку, де, власне, відбуватиметься уся святкова програма в рамках фестивалю.

Читати також: Фестиваль «Український коровай-сузір’я» у цифрах: що готують цікавого

У рамках дванадцятого фестивалю традиційної національної культури «Український коровай-сузір’я» із 11-ї до 19-ї відбудуться виставки короваїв, вишитих подушок, весільних світлин, рушників «На щастя, на долю», старовинних знарядь праці.

Також буде можливість придбати продукції бджільництва, вироби народних умільців та хлібопекарської продукції.

Для гостей фестивалю традиційної національної культури «Український коровай-сузір’я» відбудеться і низка майстер-класів. Аби діти мали місце для проведення дозвілля, із 11-ї до 16-ї працюватиме дитяче містечко.

Читати також: Які майстер-класи відбудуться під час “Українського короваю-сузір’я”

До слова, організатори фестивалю «Український коровай-сузір’я» – Володимир-Волинська райдержадміністрація, Володимир-Волинська районна рада та Устилузька міська та сільські ради. Інформаційний партнер – сайт Володимира-Волинського «Княжий Град».

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут