У Володимирі-Волинському депутат міської ради Сергій Барщевський вживав алкогольний напій у громадському місці. Про це інформує сайт Володимира-Волинського “Княжий Град”.

Відповідну світлин оприлюднив у соцмережі Фейсбук Андрій Гаврилюк.

До слова, сьогодні у Слов’янському парку Володимира-Волинського відбувається дванадцятий фестиваль національної культури “Коровай сузір’я”. Вочевидь саме так, з “Медовухою”, хлібом, шашликом та маринованими огірками вирішив відсвяткувати фестиваль нацкультури обранець громади Сергій Барщевський.

У коментарях під публікацією розгорілася дискусія щодо порушення громадського порядку у самому центрі міста.

Утім, після жвавого обговорення фото з публікації видалили.

Місцевий активіст Тарас Сватко зазначив у коментарі, що чоловіки таким “дозвіллям” порушили
статтю 178  КУпАП (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді).

Варто зауважити, що таке порушення правопорядку тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

*Головне фото – ілюстративне.

2 КОМЕНТАРІВ

  1. Питання руба позував, чи вживав????
    Судячи з фото- люди сидять, позують і не вживають… А якщо алкогльний виріб і тут такий захід… Тоді торгівля заборонена? Чи є ліцензія? І хто дозволив продавати …Ого скільки запитань Барщ підняв… І самого вже готові терхати добродушні.
    Бо тих, хто з таткової каманди “прийняли на грудь” і потім на дітей понаїхали навіть не відправили на експертизу….
    А далі звання понадавали, медалей понавішували…

    • Неетично для депутата міської ради позувати білі одноразових стаканчиків з медовухою. Має бути відповідальність за вчинки! Треба фільтрувати, які фото має бачити велике коло осіб, а які фото – зберігатися у фотоархіві.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут