Спеціальності «Початкова освіта» Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А. Ю. Кримського – 80 років. Про це інформує сайт Княжий Град з посилання на сайт педколеджу.

Спеціальність «Початкова освіта» – найдавніша і найпопулярніша у Володимир-Волинському педколеджі. Серед її випускників – доктори та кандидати наук, професори та доценти, громадські та культурні діячі, політики та державні службовці.

Для підготовки вчителів початкових класів, у жовтні 1939 року було відкрито Володимир-Волинську педагогічну школу. Наступного року відкрили заочне відділення, яке існувало у закладі до середини 50-х років.

З-поміж науковців, котрі забезпечують освітній процес на спеціальності «Початкова освіта» – кандидат педагогічних наук, доцент Андрій Гаврилюк, кандидат педагогічних наук Ольга Гнепа, кандидат історичних наук, доцент Микола Нагірний та кандидат мистецтвознавства Богдан Жулковський. Серед почесних носіїв високих мистецьких та спортивних звань – народний майстер, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, викладач-методист Оксана Білик та майстер спорту, старший викладач Віталій Левков.

Сьогодні за спеціальністю «Початкова освіта» навчається понад 350 студентів. Вони мають найвищі показники в коледжі за результатами ЗНО з української мови, історії України, неодноразові переможці Всеукраїнських та Регіональних предметних олімпіад, наукових конференцій, творчих конкурсів, спортивних змагань. Кращим студентам призначають іменні стипендії А. Ю. Кримського та Володимир-Волинської міської ради.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут