Депутат Володимир-Волинської міської ради вчинив правопорушення повязане з корупцією.  Відповідна постанова набрала законної сили 1 жовтня 2019 року. Про це інформує сайт Володимир-Волинського «Княжий град» з посиланням на сайт Єдиного державного реєстру судових рішень.

У постанові Володимир-Волинського міського суду (справа № 154/2420/19) йдеться про те, що уродженець міста Нововолинськ Волинської області, з освітою вищою, одружений, фізична особа-підприємець, депутат Володимир-Волинської міської ради визнаний винним у вчиненні корупційного правопорушення.

Серед депутатів Володимир-Волинської міської ради є два уродженці міста Нововолинська – Микола Смаль, який працює у Центрі позашкільної світи та Олег Венгер, який з 2006 року є приватним підприємцем..

Підтвердження причетності саме Олега Венгера до цього правопорушення знаходимо у його декларації, де вказана та сама за площею земельна ділянка, кадастровий номер якої повідомляють у постанові Володимир-Волинського міського суду.

Фото Олега Венгера із соцмереж

Як йдеться у постанові суду, депутат Володимир-Волинської міської ради сьомого скликання порушив закон, оскільки не подав інформацію про суттєві зміни щодо фінансового становища.

Депутат Олег Венгер порушив вимоги ч.2 ст.52 Закону, та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.172-6 КУпАП, адже придбав (отримав) майно на суму, що перевищує 50 прожиткових мінімумів, тобто понад 88 100 гривень.

До слова, декларант зобовязаний подавати таку інформацію Національному агенству у десятиденний строк з моменту отримання доходу чи придбання майна.

«Перевіркою встановлено, що відповідно до договору дарування від 28.12.2018 року ОСОБА_1 (уродженець міста Нововолинськ Волинської області, з освітою вищою, одружений, фізична особа-підприємець, депутат Володимир-Волинської міської ради – ред.) набув у власність від ОСОБА_2 1/3 частини приміщення виробничої будівлі Д-2, загальною площею 1069.2 кв .м., що знаходиться за адресою : АДРЕСА_2 , на земельній ділянці з кадастровим номером  0710200000:01:003:1125».

 (Скрін кадастрової карти)

Вартість земельної ділянки, відповідно до постанови суду, перевищує 50 прожиткових мінімумів тобто сягає більше 88 100 гривень.

(Скрін декларації)

У постанові йдеться, що депутат Володимир-Волинської міської ради «не подав дану інформацію, оскільки йому не було відомо про необхідність подання таких повідомлень».

Втім, наш суд – найгуманніший суд у світі: Олег Венгер за корупційне правопорушення отримав лише усне зауваження з огляду на «малозначність вчиненого адмінпорушення,… що не представляє суспільної небезпеки».

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут