9-го серпня головне управління ДФС у Волинській області застосувало до ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» штрафні санкції у сумі 61 тис. 677 грн. Про це йдеться у Єдиному реєстрі судових рішень, розповідає УНН.

За даними реєстру, податківці висунули штрафні санкції 9-го серпня 2019 року. Що стало підставою для штрафу – не повідомляється.

Останнє судове засідання у цій справі мало відбутися 24 вересня. Однак, його результати у Єдиному реєстрові судових рішень поки що не оприлюднені.

Нагадаємо, раніше УНН інформував про те, що у м’ясі птиці виявили сальмонеллу, втім пресслужба птахофабрики спростувала цю інформацію.

Утім, у “Володимир-Волинській птахофабриці” вважають, що штраф накладено протиправно, і намагаються його оскаржити у Волинському окружному адміністративному суді.

Як повідомила БУГу менеджер із зв’язків з громадськістю Дарія Поддубецька, судовий процес ще триває.

“Такий судовий процес дійсно триває. Рано говорити про суму так званого штрафу, адже рішення суду ще не було. Нам надійшло повідомлення-рішення від ДФС, з яким не погоджуємося, саме тому триває цей процес. А чи буде це стягнення взагалі, це вже вирішить Суд”.

За даними офіційних реєстрів, “Володимир-Волинська птахофабрика” належить до групи компаній “Опенмайнд”, а серед співзасновників – родичі колишнього народного депутата Михайла Добкіна.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут