У Володимирі-Волинському в під’їздах міських багатоповерхівок міняють старі дерев’яні вікна на нові енергозберігаючі. Роботи проводяться КП “Управляюча житлова компанія” за кошти, акумульовані мешканцями за утримання будинків.

Про це повідомляють на сайті Володимира-Волинського.

Як розповідає директор управляючої житлової компанії Ігор Вишневський, на разі вдалося замінити 46 вікон, однак на цьому робота не завершується. Вже зараз нові вікна встановили у під’їздах будинків на вулицях Глушкова (2, 4, 17), Поліської Січі (51, 57), Ковельській (122, 112, 4).

Заміна старих дерев’яних рам дасть можливість зберігати тепло у місцях загального користування, адже 20% енергії втрачається саме через вікна. У під’їздах багатоповерхівок, де такі роботи проведені, мешканці уже відчули позитивний результат.

“Роботи із заміни вікон продовжуємо й надалі, адже це  дуже важливий аспект в енергозбереженні. Зараз вони тривають на вулиці Сагайдачного,7 – там міняємо 6 вікон.

 

Уже замовили пластикові вікна для будинків на вулицях Ковельська (73, 101, 105) та Луцька (115). Також в планах провести заміну в деяких багатоповерхівках на вулицях Академіка Глушкова, Князя Василька та Роксолани”, – відзначив Ігор Вишневський.

Озвучена практика заміни вікон на пластикові буде проводитися і надалі в тих будинках, де рівень оплати наданих послуг з управління будинком становить не менше 80%.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут