Парламент та уряд ініціювали зміну до Трудового кодексу України. Конкретного та остаточного тексту поки що не представили. Але вже зробили гучні заяви, зокрема про полегшену процедуру звільнення працівника, нові соціальні гарантії, доцільність трудової книжки тощо.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Український трудовий кодекс – це ціла книга із положеннями на 340 сторінок. Їх приймали понад 50 років тому. А робочі тенденції за цей час значно змінилися. І навіть деякі правки останніх років суттєво його не поліпшили, пояснюють в уряді.

Наприклад:

– нині відпустки передбачено 24 дні. А в більшості європейських країн – 28, відпустку хочуть збільшити;

– понад 40 робочих годин на тиждень – заборонено. Обмеження хочуть зняти. Щоби за бажання працювати скільки потрібно та офіційно, а не тіньово, як раніше;

– трудова книжка піде в небуття, ії функцію виконуватиме код платника податку.

Але чи не найбільше дискусій щодо спрощення створення та ліквідації робочого місця.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов у своєму кабінеті саме розбирає стоси документів. Каже, є можливість електронного ведення паперів, але поки що слід дублювати паперово. Бо за трудовим кодексом, звільнити державних кур’єрів не має права.

“Я не можу його звільнити, він має десь отримати таку ж роботу. Це ж погано, погано для розвитку”, – каже Милованов.

Тому спрощене звільнення працівника, як і його взяття на роботу – одна з головних, запланованих, новацій.

“Завжди Радянський союз захищав людину: у тебе є право працювати, і тебе просто так не можна звільнити. Що потрібно насправді зробити – це допомогти вам знайти кращу роботу. Швидше. Тому ми і фокусуємося на тому, що людина повинна швидше знайти роботу”, – пояснює міністр.

А не триматися за місце. Та в профспілках із цим різко не згодні. Більше читайте тут: https://tsn.ua/politika/dovsha-vidpustka-ta-sproschene-zvilnennya-v-ukrayini-zminyat-trudove-zakonodavstvo-1419411.html?fbclid=IwAR0R4wgejTfKxz0fGZK4ugOkG-zVMx0HmK7n3ltC1Czfcu-cbQsbL_UUhPM

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут