З 1 жовтня один із найбільших українських мобільних операторів “Київстар” запустить нову лінійку для користувачів фіксованого доступу до всесвітньої мережі “Домашній інтернет”, а також для тих, хто підключився до декількох послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, телебачення) в комплексних пакетах “Київстар Всі разом”, повідомляє Today.UA.

Крім цього, мобільний оператор припиняє підтримку шести тарифних планів. Абоненти, які підключені до них, зможуть користуватися послугами на попередніх умовах, проте нові клієнти Kyivstar не матимуть доступу по старих тарифів.

Майбутні зміни “Київстар” пояснює тим, що нові пакети лінійок “Домашній інтернет” і “Київстар Всі разом” отримають більше функціональне наповнення. Хоча всі попередні аналогічні заяви оператора на практиці означали підвищення тарифів.

Також мобільний оператор повідомляє, що щомісячна оренд ТВ-тюнера з жовтня буде коштувати 35 гривень. На даний час, для тих абонентів, хто підключився до ТБ від Kyivstar до 9 жовтня 2018 року і після 10 жовтня 2018 року вартість цієї послуги становить, відповідно, 20 грн./міс. і 30 грн./міс.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут