Стало відомо, які підприємства мають найбільшу заборгованість із податку на додану вартість до бюджету міста Володимира-Волинського та Володимир-Волинського району станом на 1 вересня.

Про це повідомили сайту «Княжий Град» у відповіді на запит до Головного управління ДПС у Волинській області.

Раніше ми інформували про лідерів зі сплати податків, які наповнюють бюджети міста та району.

Отож, у Володимир-Волинському районі станом на 1 вересня 2019 року найбільше заборгували такі підприємства:

  1. ТзОВ «Мустанг Транс» (займається автомобільними перевезеннями, техобслуговуванням авто, роздрібною і оптовою торгівлею автотранспортних засобів та запчастин).

  2.  ПП «Волинь буд плюс Інжиніринг» (будівництво житлових та нежитлових будівель).

  3. ТзОВ «Пріор Контакт»  (торгівля автомобілями та легковими автотранспортними засобами).

Натомість, мають заборгованість з податку на додану вартість до зведеного бюджету міста Володимира-Волинського такі підприємства:

  1. ВАТ “ВОЛОДИМИРЦУКОР” (оптова торгівля цукром, шоколадом і кондитерськими виробами)

  2. ПФ “КОРНЕТ 2” (будівництво житлових і нежитлових приміщень, оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням).

  3. Управління водопровідно-каналізаційного господарства (забір, очищення та постачання води, монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування).

Нагадаємо, через незадовільну роботу чинного керівника УВКГ міста, оголосили конкурс на заміщення вакантної посади начальника водоканалу у Володимирі-Волинському.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області зазначають, що суми боргів зі сплати податків дізнатися неможливо, «оскільки платник податків має право на нерозголошення відомостей без його письмової згоди».

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут