28-го вересня вулицями Володимира-Волинського прогулювалися справжні князі, лицарі в обладунках та пані у пишних сукнях.

Про це йдеться на сайті Володимира-Волинського.

Театралізовані екскурсії містом перенесли їх учасників у неповторні часи Київської Русі. Просто на вулиці можна було познайомитися з князем чи княгинею, побувати в умовах, які були звичні нашим пращурам.

Читайте також: “Найбільший дерев’яний різьблений трон: у Володимирі встановили рекорд України”

Завідуюча відділом обліку і паспортизації наукових досліджень Адміністрації ДІКЗ “Стародавній Володимир” Світлана Федосєєва в супроводі акторів народного аматорського театру-студії “Різнобарв’я” та лицарського клубу “Айна Бера” зуміла повернути мешканців Володимира у середньовічні часи.

Разом з княжою родиною володимир-волинці та гості міста побували у найстарішому соборі Володимира-Волинського – Успенському, пригощалися цілющою водою з джерела, розташованого на його території, зустрічали заморських гостей на річці Луга, відвідали перлину архітектури – Василівську церкву, мали нагоду поспілкуватися з актором-монахом, котрий розповів про алфавіт, яким користувалися на Русі.

Читайте також: “Князівський шлях до трону: у Володимирі відтворили давні традиції культури Середньовіччя”

Друга частина театрально-пізнавального заходу очікувала на володимирчан увечері. Крім цікавих історичних фактів, вони дізналися й захоплюючі легенди свого міста, побували в лабіринтах підземелля, а хода з факелами перетворила Володимир на справжнє середньовічне містечко.

Театралізовані екскурсії об’єднали любителів історичної реконструкції та театру. А надзвичайної видовищності дійству, що проводилось в рамках реалізації проєкту “Князівський шлях до трону”, додало вогняне шоу.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут