28-го вересня у Володимирі-Волинському в рамках втілення проєкту “Князівський шлях до трону” встановили новий рекорд України – представили  дерев’яний трон, висота якого 3 метри 30 сантиметрів,  ширина 2 метри – 67 сантиметрів.

Про це йдеться на сайті Володимира-Волинського.

Пленер різьбярів “Князівський шлях до трону”, під час якого майстри з різних куточків України створювали мистецькі вироби із дерева, завершився встановленням рекорду України.

На території “Городище – Вали ІХ-ХІІІ ст” у древньому Володимирі представник Національного проєкту “Книга рекордів України” Олександр Шустерук вручив сертифікати адміністрації Державного історико-культурного заповідника “Стародавній Володимир” Володимиру Пикалюку та автору роботи Сергію Ничипоруку.

Рекорд встановили у категорії “Талант і майстерність у сфері культури та мистецтва”. Сфотографуватися на троні можна вже сьогодні, 28-го вересня, під час проведення дійства.

Майстри із Рівненщини, Одещини, Івано-Франківщини та Волині, які впродовж 5-ти днів працювали  над створенням фігур волинських князів, також отримали нагороди та подяки з рук міського голови Петра Саганюка.

На учасників заходу очікують театралізовані екскурсії, майстер-класи , виставка сакрального мистецтва та металопластики ІХ-ХІІІ століття, фотозони в стилі князівської доби, ярмарка та вогняне шоу.

Нагадаємо, що спільний проєкт “Князівський шлях до трону” Володимира Пикалюка, директора Державного історико-культурного заповідника “Стародавній Володимир”, Любові Саць, начальника відділу проєктної діяльності Володимир-Волинської міськради та художника, проєктанта Сергія Ничипорука став переможцем конкурсу “Малі міста – великі враження” і спрямований на інтеграцію культурної спадщини в громаду міста.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут