Деякі домашні засоби можуть допомогти знизити артеріальний тиск. Щоденне вживання малини допомагає знизити тиск на п’ять пунктів.

Про це повідомляє “Погляд”.

Таким засобом є брусниця. Листя та ягоди цієї рослини допомагають боротися не тільки з підвищеним тиском, але мають загальнозміцнювальні властивості.

Ще одним ефективним засобом є малина. У цій ягоді є безліч потрібних для серця і судин корисних речовин: вітаміни групи В, С і РР, а також калій, магній, залізо й органічні кислоти. Крім того, малина відома своїми протизапальними властивостями. Дослідження показали, що щоденне вживання малини допомагає знизити тиск на п’ять пунктів без застосування ліків.

Також користь принесуть барбарис і часник. Якщо ягоди можна заварювати, то часник рекомендують вживати тільки в свіжому вигляді.

Валеріана і собача кропива є хорошими засобами, що допомагають заспокоїтися. Вони цілюще впливають на функції нервової системи, що позитивно позначається на рівні артеріального тиску.

Варто пам’ятати, що ніякі народні засоби не зможуть замінити призначені лікарем ліки. Тому всім, хто страждає від підвищеного тиску, необхідна консультація фахівця і грамотна терапія.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут