Робоча група, яку очолив перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, побувала у котельних підприємств, що працюють на території Володимира-Волинського, щоб проконтролювати стан готовності до подачі теплоносія. Про це інформують на сайті міської ради, – передає “Княжий Град”.

Як повідомив директор КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” Сергій Кобасилами і коштами комунального підприємства було проведено заміну застарілих твердопаливних котлів на сучасні на вулиці Луцькій, 146К та вулиці Котляревського, 10К, придбано та встановлюється новий газовий котел в котельні на вулиці Старицького, 12К, встановлено 12 приладів модемів для автоматизацій обліку використаного природного газу.

“На цьому модернізація теплових мереж та заміна старого обладнання не припиняється. Працюємо над новими планами для забезпечення безперебійного теплопостачання та подачі гарячої води в оселі жителів Володимира-Волинського”, – зауважив він.

Натомість за кошти міського бюджету встановили новий котел на вулиці Шевченка, 8К, замінили насосне обладнання котелень на вулицях Котляревського, 10К, Сагайдачного, 7К, Павлова, 20К.

Завершені роботи із заміни 386 метрів протяжності теплової мережі котельні на вулиці Луцькій, 168К (район селища цукрового заводу). Також проведено роботи із заміни ділянки теплових мереж, які не пройшли гідровипробування.

“Вузлами комерційного обліку теплової енергії оснащено 14 житлових будинків. Завершується оснащення вузлами обліку ще 2 житлових будинків на вулицях Незалежності, 1 та Луцька 105/1. Ці роботи виконувалися силами КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” за кошти міського бюджету. У разі додаткового фінансування вони можуть проводитися і в опалювальний період”, – зазначив Сергій Коба.

В цілому з 136-ти будинків, які отримують послуги централізованого теплопостачання, обладнано лічильниками 63 будинки (з урахуванням тих 2-х, в яких ведуться роботи), в 34-ох будинках недоцільно встановлювати вузли обліку. Таким чином, відсоток будинків, які облаштовано тепловими лічильниками, становить 61,8 %.

Йшлося і про борги населення за послуги теплопостачання. Керівник теплоенерго поінформував, що заборгованість споживачів становить 5743,1 тис. гривень. Станом на 1-ше вересня 2019-го року підприємством подано 173 судових позовів на суму 2022,5 тис. гривень, до стягнення в органи Державної виконавчої служби 91 виконавчий документ на суму 872,7 тис. гривень, укладено 61 договір на реструктуризацію заборгованості на суму 309,8 тис. гривень. Боржникам направлено 2275 претензій на суму 1097,6 тис гривень.

Спільною комісією за участі працівників комунального підприємства, муніципальної варти та управління ЖКГ і будівництва проведено поквартирний обхід боржників у 24 багатоквартирних будинках. ЇЇ результатом стало скорочення заборгованості майже на 150 тис. гривень.

У КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” кажуть, що більшість мереж вже заповнені та готові до запуску.

“Дуже важливо забезпечити своєчасну подачу тепла у навчальні заклади та квартири, швидко реагувати на будь-які позаштатні ситуації. Мешканці Володимира-Волинського повинні отримати якісні послуги з опалення”, – відзначив перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук.

               

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут