За кошти міського бюджету в поточному році підрядним способом заасфальтовано 13 вулиць.

Про це повідомив під час засідання виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради начальник управління житлово-комунального господарства і будівництва Віктор Фіщук, – передає сайт “Княжий Град” з посиланням на офіційний сайт міста.

З його слів, ще на двох вулицях тривають роботи.

Асфальтування проводилося на вулицях Ломоносова (співфінансування з обласного бюджету у сумі 813494 гривень), Наливайка, А.Кримського, Тараскіна, Рокицького, Алябушева, було здійснено капітальний ремонт проїзду з вулиці Лотоцького до Устилузької, провулку Вишневий, Парковий, Олімпійський та частини вулиць І.Богуна, Української, Червоного Хреста.

Загальна сума, виділена на асфальтування доріг загальною протяжністю майже 3 кілометри, становить 10 921 675 гривень.

Наразі роботи тривають на вулицях Юрія Федьковича та Пилипа Орлика (від буд. №10 до буд. №26), після закінчення яких будуть розпочаті на вулиці Федорівській (співфінансування із Зарічанською ОТГ).

Окремо Віктор Фіщук наголосив на тому, що з вищеперелічених заасфальтованих вулиць 8 ПКД по капітальному ремонту виготовлені за кошти мешканців.

Як зауважив начальник управління житлово-комунального господарства і будівництва, власними силами та за допомогою техніки КП “Полігон”, що була придбана для підприємства в минулі роки, вдалося виконати поточний ремонт 10-ти вулиць загальною площею 2558 м².

За кошти субвенції, а це 554330 гривень, підрядним способом провели поточний ремонт вулиць Об’їзна, Привокзальна, Князя Олега.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут