25 вересня працівники групи піротехнічних робіт знешкодили 88 боєприпасів, виявлених на сільськогосподарських землях поблизу села Береськ Рожищенського району. Про це інформують у ДСНС у Волинській області, – передає сайт Княжий Град. 

На початку тижня, 23 вересня, про декілька підозрілих металевих предметів, виявлених на полі поблизу села, рятувальників повідомив сільський голова. Того ж дня об 11:26 до вказаного місця прибув розрахунок групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення.

Сапери вилучили 5 предметів, які кваліфікували як артилерійські снаряди калібру 76 міліметрів. Проте у ході обстеження з’ясувалося, що у товщі ґрунту на глибині 0,7-1 м таких знахідок набагато більше. Тож до кінця доби сапери вилучили і знешкодили ще 200 артилерійських снарядів калібром 76 мм. Наступного дня ліквідували ще 230 боєприпасів такого ж типу.

Загалом упродовж трьох діб обстежено територію загальною площею 28 м кв., виявлено та вилучено 523 артилерійських снаряди калібру 76 мм.

Роботи тривають.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут