Чи готові у Володимирі-Волинському до опалювального періоду – зясовували під час засідання виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради сьогодні, 26 вересня. Про це інформує сайт “Княжий Град”.

Начальник управління житлово-комунального господарства і будівництва Віктор Фіщук доповів про хід виконання заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2019 -2020 рр.

«Готовність міського господарства до зими – на рівні більше 96 %. Решта, 4 %, це роботи і заходи, які в даний час тривають і проводяться та будуть завершені в найближчий час.

Станом на 23.09.2019р. КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» підготовлено до роботи 18 котелень (99%), готова подавати теплоносій котельня ТМО по вул. Г.Шухевича і інші відомчі котельні та паливні, 19,3 км теплових мереж пройшли гідравлічні випробування та ремонт (100%), 4-х центральних теплових пунктів (100%) готові до роботи також».

За словами Віктора Фіщука, у міжопалювальний період провели промивання котлів, ремонт водопідігрівачів, димососів, вентиляторів, насосів, електродвигунів.

Директор КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» Сергій Коба повідомив про стан справ у комунальному підприємстві.

«Ми собі поставили високу планку модернізації. Як результат, встановили нові котли, які даватимуть кращий ефект», – зазначив директор КП.

Сергій Коба додав, що головною проблемою  лишаються борги населення. «Постала проблема розрахунку за газ перед «Нафтогазом», але ми зробимо все можливе, щоб стабілізувати цю ситуацію».

Директор повідомив, що власними коштами та силами КП «Володимир-Волинськтеплоенерго»: замінили застарілі твердопаливні котли на сучасні (вул. Луцька, 146К та вул. Котляревського, 10, придбали та встановлюють новий газовий котел на котельні по вул. Старицького, 12К, закупили та встановили 12 приладів модемів для автоматизацій обліку використаного природного газу.

За кошти міського бюджету встановили новий котел по вул. Шевченка, 8К, а також  замінили насосне обладнання котелень по вул. Котляревського, 10К, вул.Сагайдачного, 7К, вул. Павлова, 20К.

У рамках підготовки до опалювального періоду в «Володимир-Волинськтеплоенерго» провели роботи з заміни  ділянки теплових мереж, які не пройшли гідровипробування, встановили лічильники тепла у 14 житлових будинках та завершують встановлення у ще двох.

Загалом у Володимирі-Волинському встановлені лічильник у понад 60% житлових будинків.

Також в рамках обговорення розповіли про оновлення та профілактичні заходи з водовідведення, водопостачання та очисних споруд.

До слова, ми інформували, що мешканців Володимира-Волинського закликають погасити борги за теплопостачання і гарячу воду.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут