Активними темпами триває будівництво полігону ТПВ у Володимир-Волинському. 25-го вересня виконання робіт оглянув перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук. Про це інформує сайт Княжий Град із посиланням на офіційний сайт міської ради.

Однією з наймасштабніших проблем для будь-якого міста є процес утилізації та зберігання побутових відходів. У Володимирі-Волинському потреба будівництва ще однієї черги полігону постала давно, адже перша черга сміттєзвалища вже закрита, друга – прийматиме сміття лише 2-3 роки.

Читати також: У Володимирі працюють над ІІІ чергою будівництва сміттєвого полігону. ФОТО

На сьогодні продовжуються будівельні роботи на основному об’єкті нового полігону – чаші котловану.  У ній розміщено спеціальну плівку, яка виконує функцію ізолятора. Завдяки такій технології шкідливі токсини не проникають у ґрунт.

Завершити будівництво полігону планують в найкоротші строки, щоб у майбутньому не виникало питань із зберіганням побутового сміття. За словами Ярослава Матвійчука, будівництво третьої черги вже підходить до завершення, зараз триває облаштування систем збору та очистки фільтрату.

“На сьогодні можна побачити, що дійсно ми встигаємо у будівництві цього об’єкта. Саме зараз працівники встеляють плівку на дно котловану. Підготовані траншеї, якими відводитиметься фільтрат – тут будуть прокладені труби.

Після укладання плівка засипається ґрунтом. Будівельники натомість кажуть, що у цьому місці дуже щільні ґрунти, тому навіть якби її не використовували, ймовірність потрапляння шкідливих речовин в навколишнє середовище є дуже низькою.

Зараз тут потужно працюють 6 одиниць спецтехніки. В цілому у роботах використовують до десяти одиниць. Робота не стоїть на місці. Невдовзі місто матиме третю чергу полігону”, – зауважив перший заступник міського голови.

Після завершення будівництва потужності полігону дозволять використовувати його упродовж 10-ти років, а при належному сортуванні відходів – 15-ти і більше.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут