Народний депутат Ігор Гузь розповів, як працює монобільшість у Верховній Раді України дев’ятого скликання, і які зміни відбуваються з приходом до влади партії «Слуга народу» . Про це він повідомив під час пресконференції для ЗМІ Волині, – передає сайт «Княжий Град».

«Представники «Слуги народу» вважають себе абсолютно самодостатніми, бо у них є 254 голоси і ніби вони можуть робити все, що завгодно. Наприклад, усі комітети ВРУ сформовані з більшості «слуг». Такого не було за жодного скликання. Дуже часто й слова не можна отримати», – пояснив нардеп.

Ігор Гузь наголосив, що часто парламентарям не вистачає часу для ознайомлення з законопроектами, адже голосування відбувається у експрес-режимі.

«Була пропозиція взагалі переходити зразу від першого читання до другого без перерви, щоб не мати можливості внести свої правки. І ще багато інших моментів. Мені це не подобається, але потроху «Слуга народу» звертає на це увагу, особливо після того, як деякі рішення не набирають голосів», – підсумував депутат.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут