Потрібна допомога 19-річній Іванці Гаджало, яка постраждала в страшній аварії на Волині.

Одна мить поділила життя 18-річної Іванки із села Гупали Любомльського району на «до» і «після». «До» вона була студенткою Шацького технікуму, красунею, яка мріяла відкрити власне сімейне кафе. «Після» були операції, страждання, боротьба за життя, пише Волинь24, посилаюись на «Вісник».

Нагадаємо, у березні 2018 року дівчина потрапила в аварію. Тоді машина злетіла в кювет і перекинулась. Ні водій, ні решта пасажирів не постраждали, а Іванка отримала тяжкі травми голови: багато переломів щелепи, піднебіння та черепа, вибиті зуби, пошкодження ока.

Поки лікарі рятували життя дівчини, було втрачено час для відновлення щелепи. У Київській обласній клінічній лікарні лікарі жахнулися – з її голови вийняли жменю скла. Обличчя складали, як мозаїку. На операцію у Києві скидалися усім світом.

Рідні продали все: потрібні кошти на операцію волинянці, яка постраждала в страшній аварії

Іванка була надзвичайно окрилена, коли знаменитий пластичний хірург родом з Турійська Ростислав Валіхновський пообіцяв їй повернути красу. Безплатно. Але за однієї умови – їй потрібно реконструювати щелепу, адже щелепна хірургія – не його профіль. Днями Іванка пережила уже четверту операцію. Попередні не дали результату – кістки не приживаються.

Мама дівчини Наталія Ціпяшук просто у відчаї – родина уже продала все, що могла, взяла кредити. У них кожна копійка на вагу золота. Остання операція вартує 120 тисяч гривень. Тож жінка слізно просить усіх, хто може допомогти.

Номер картки у Приватбанку: 4731219107797650 (Наталія Василівна Ціпяшук).

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут