У рамках підготовки до опалювального сезону перший заступник міського голови, керівники відповідних відділів та управлінь міськвиконкому та депутати проінспектували школи, садки, котельні та багатоповерхівки Володимира-Волинського на предмет готовності систем опалення до зими.

Об’їжджали об’єкти кілька днів.

Як розповіли БУГу, приктично у всіх закладах освіти проведено гідровипробування систем опалення. Такі ж випробування провели і в котельнях міста.

“Якби було потрібно завтра подати тепло, то місто було б готове до цього”, – розповів Ярослав Матвійчук, перший заступник міського голови.

За його словами, у Володимирі є близько сотні багатоповерхівок, які всі й проінспектували. За кошти споживачів послуг, які вдалося акумулювати Управляючій житловій компанії, у багатоповерхівках почали заміняти вікна.

“За кожним будинком, мешканці якого платять кошти УЖК, закріплені ці кошти. Вони не переадресовуються на інші адреси. Розпочато роботи з облашутвання під’їздів з новими металопластиковими вікнами. На даний час роботи проведені на 7 об’єктах і їх будемо продовжувати”, – розповів заступник директора комунального підприємства «Управляюча житлова компанія» Павло Коробейніков.

Житловий фонд старий і багато мереж потребують капіталовкладень, розповідає Павло Коробейніков. Тому поточних ремонтів багато, але їх треба виконувати.

Сергій Коба, начальник «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» зазначив, що є черговість, за якою визначають у яку багатоповерхіку встановити лічильник обліку газу спершу. Цьогоріч, за його словами, вдалося встановити 15 багатоквартирних лічильників.

“Є графік встановлення цих лічильників, який залежить від кількості квартир і мешканців у будинку. На сьогоднішній день поставлено 62% лічильників по всьому місту. Ще два лічильника встановимо до кінця року. Згідно законодавства, до 1-го серпня 2020 року повинно бути встановлено 100% лічильників”, – сказав Коба.

Наявність у багатоквартирному будинку лічильника дає можливість мешканцям бачити реальні показники, скільки тепла надішло до їхніх осель та не переплачувати.

Сергій Коба зауважив, що мешканці тих будинків, де є лічильники, сплачують за тепло на 10-20% менше від тих, хто платить за квадратний метр.

У цьому році майже 1,3 мільйона гривень виділено з міського бюджету на встановлення лічильників.

Також робоча група об’їхала всі котельні міста. Їх є 18 і на кожній проводилися роботи з підготовки до опалювального періоду.

Цьогоріч на 12-ти котельнях міста встановили прилади, які дозволяють бачити використання газу в онлайн-режимі.

“Встановили згідно нових норм і порядків у газовій службі. Рухаємося, щоб передача даних була у мобільному режимі. Тобто сьогодні через мобільного оператора можна в будь-який час бачити використання газу в онлайн-режимі”.

Як розповів БУГу керівник підприємства теплових мереж, населення боргує «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» близько 6-ти мільйонів гривень. Кожен споживач може зробити реструктуризацію боргу або укласти мирову угоду, щоб не втратити субсидію під час опалювального періоду.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут