Вихованці клубу спортивного танцю ” StarLight” із Володимира-Волинського Роман Боярчук та Ярина Шуляр стали срібними призерами у категорії “Junior 1 Open LA WDC ” під час змагань зі спортивних танців WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN “Freedom Dance Cup”, що відбулися 21-22 вересня у місті Радом (Республіка Польща).

Про це йдеться на сайті Володимира-Волинського.

Завдяки таланту, обдарованості і наполегливій праці юні танцюристи у боротьбі за Кубок світу отримали “срібло”, залишивши позаду понад 40 пар з Польщі, України, Білорусі, Данії, Англії.

Роман Боярчук та Ярина Шуляр беруть участь у різноманітних танцювальних конкурсах, звідки часто привозять кубки та медалі. Вони виконують латиноамериканську програму – це ча-ча-ча, самба, румба, пасадобль і джайв. Неабияких зусиль для того, аби пара виступала на достойному рівні, доклали їх молоді та креативні тренери Станіслав та Софія Кузнєчихіни.

Серед здобутків вихованців клубу спортивного танцю ” StarLight” – друге місце на чемпіонаті України, перше й друге місця на чемпіонаті FNDL, також на танцювальному конкурсі у Харкові Ярина та Роман серед 2000 учасників вибороли 4-те та 6-те місця.

Друге місце на Кубку світу – це великий успіх як для дітей, так і для їхніх наставників.

Як відомо, у танцюристів є велика мрія – потрапити на Blacpool Festival у Великобританії, куди з’їжджаються найкращі пари з різних країн.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут