У кабінеті міністрів України говорять про те, що майбутнім центром повіту, який охоплюватиме Нововолинськ, Володимир-Волинський та прилеглі об’єднані громади, буде місто Володимир-Волинський.

Про це повідомив народний депутат України Ігор Гузь під час пресконференції для волинських ЗМІ сьогодні, 23 вересня, – передає «Княжий Град».

Ігор Гузь пояснив, що «боротьба» між Нововолинськом і Володимиром – це дискусія, в якій важко дійти до порозуміння, адже центр повіту має фінансові та адміністративні переваги.

«Це вічна дискусія між Володимиром і Нововолинськом. Вона тривала два роки тому з приводу госпітального округу, коли кожна сторона наводила свої аргументи різного характеру», – зазначив нардеп.

Читати також: «Повіт має бути у нашому місті» – мер Володимира Петро Саганюк

«Зрозуміло, що в Нововолинську більше населення, і це аргумент. Так, Локачам, Устилугу чи Овадному краще, щоб повіт був у Володимирі, а Поромів і Литовеж  – за те, щоб центр був у Нововолинську. Догодити всім дуже важко», – додав Ігор Гузь та наголосив, що знає позицію і Нововолинської і Володимир-Волинської міських рад щодо цього питання.

Читати також: Володимирчан запрошують визначитися із центром повіту

«Наразі в Кабінеті міністрів планується , що центр повіту буде у Володимирі-Волинському. Важливо в цьому питанні не тільки кількість населення, а й географічне питання досяжності всіх жителів до майбутнього центру повіту», – зазначив волинський нардеп.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут