Підприємство «Гербор-Холдінг», що у Володимирі-Волинському працює зі схемами перевезення бурштину у панельних меблях за кордон. Про причетність місцевого підприємства до бурштинової контрабанди повідомив 12 вересня в ефірі ток-шоу «Протилежний погляд» на «12 каналі» журналіст каналу «1+1» Євген Плінський.

«Схеми вивезення бурштину до Китаю є навіть у Володимир-Волинському великому підприємстві «Гербор-Холдінг», яке займається виготовленням меблів», – зазначив журналіст.

Директором «Гербор-Холдінгу» є Олег Борбелюк. Він, свого часу, очолив місцевий осередок партії «Наш край», до якої також входять депутати Володимир-Волинської міської ради – керівник  молодіжної «Партії регіонів» Максим Клим’юк та одіозний депутат Руслан Мороз.

Читати також: Паркуюся, де хочу: одіозний депутат Мороз під міськрадою порушив ПДР

Максим Клим’юк, до слова, є «куратором» відділу постачання двох великих меблевих підприємств – «БРВ-Україна», а також «Гербор-Холдінг», транспорт якого ймовірно використовують для перевезення цінного каменю за кордон, а в Україну  кошти надходять під виглядом різноманітної побутової техніки, мобільних телефонів та іншої контрабандної продукції.

Частина сюжету від “12 каналу” від 12 вересня 2019 року.

Читати також: У Володимир-Волинській міськраді кнопкодавлять. ФОТОФАКТ

ТзОВ «Гербор-Холдінг» є власністю ТзОВ «YIRLOW LIMITED», що зареєстроване на Кіпрі. Втім, 29% підприємства «Гербор-Холдінг» належать чотирьом громадянам Російської Федерації, зареєстрованим у Москві.

У Єдиному державному реєстрі судових рішень фігурують дві кримінальні справи про корупційні злочини ТзОВ «Гербор-Холдінг» щодо «виготовлення, придбання, зберігання та збуду контрафактної продукції (тютюнових та алкогольних виробів), документів, що підтверджують факти незаконного видобутку бурштину, його зберігання та збуту, чорнових записів, нотатків, печаток підконтрольних підприємств та підприємств нерезидентів, флеш-накопичувачів, комп’ютерної техніки на якій може міститись інформація, що має доказове значення у кримінальному провадженні».

Зокрема, розглядали справу щодо контрабандного сонячного каміння у Печерському районному суді міста Києва у 2015 році та Рівненському міському суді Рівненської області у 2016 році.

 «Я бачив документи однієї з кримінальних справ, мені показували правоохоронці. Ця компанія (йдеться про «Гербор-Холдінг»- ред.) займається вивезенням бурштину на територію наближених з Китаєм країн в корпусних меблях, які вона виготовляє. Я бачив цю кримінальну справу два роки тому, де детально описано все з рахунками і так далі. Але чомусь це підприємство досі працює, і немає до нього у правоохоронців ніяких питань», – додав Євген Плінський.

За даними журналіста, «ціна» незаконної контрабанди сонячного каміння становить 80-100 доларів за кілограм, які, вочевидь, проходять «чорною касою» та йдуть у кишені підприємцям, тим самим оминаючи бюджет країни.

Читати також: Заклад Ostriv’OK звинувачують в занедбанні природи Володимирщини. ІНСАЙДЕР. ФОТО

Читати також: НЕцензурна рада: як відбувається «земельна» комісія у Володимирі-Волинському. БЛОГ

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут