«Це кричущий акт несправедливості і дикарства!». На цьому наголосив народний депутат України Ігор Гузь під час пресконференції для волинських ЗМІ сьогодні, 23 вересня у відповіді на запитання від сайту «Княжий Град» щодо подальшого фінансування громад Волині коштами державної субвенції.

Нардеп вважає кричущим факт необхідності повернення громадами коштів у держбюджет, які ті попередньо отримали для соціально-економічного розвитку.

 «Що мається на увазі: були виділені кошти на деякі напрямки урядом Гройсмана, і в моєму окрузі в тому ж числі. Тепер, прийшов лист держказначейства з вимогою повернути гроші. З якого приводу? Як на мене, це кричущий підхід!», – підкреслив Ігор Гузь.

Депутат наголосив, що округ №19 з центром у Володимирі-Волинському, який він представляє вже другу каденцію поспіль у парламенті, отримав 100 мільйонів гривень завдяки таким надходженням. Саме тому, вважає, що новий уряд не хоче продовжувати позитивну систему, започатковану попереднім Кабміном.

«Не варто гратися в маячню . Те, що було виділено, все треба реалізувати і виконати. Вже підписані угоди і розпочалися роботи. Якщо хочуть на 2020 рік (уряд – ред.), то нехай приймають рішення про фінансування: чи будуть кошти з Державного фонду регіонального розвитку», – зазначив Ігор Гузь.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут