У п’ятницю, 20 вересня, народні депутати схвалили у першому читанні законопроєкт, який передбачає перевірку всіх державних виплат в країні.

Про це повідомляє NewsOne, передає ІА “Волинські Новини”.

Автором законопроєкту № 1231 є член «Слуги народу» Данило Гетьманцев. Даний законопроєкт підтримали 241 депутатів.

Як зазначається, законопроєкт передбачає перевірку пенсіонерів, субсидіантів, студентів, матерів-одиначок та інших незахищених верств населення. Інформація про людину потрапить до єдиної системи, де вивчать: пенсію, пільгу, субсидію, стипендію; грошову виплату з державного бюджету; грошову виплату з місцевого бюджету, Пенсійного фонду або Фонду соціального страхування.

Анкета кожного перевіреного буде зберігатися у спеціальному реєстрі, під захистом.

Перевірку планують здійснити у декілька етапів:

На першому етапі перевірку здійснюватиме орган, до якого ви звернетеся за матеріальної виплатою. Наприклад, управління соціального захисту.

На другому етапі перевірка триватиме доти, доки ви отримуєте гроші від держави. Якщо ви здійснили покупку на суму від 50 тисяч гривень – інформація про це потрапить до реєстру і вас позбавлять права на субсидію.

На третьому етапі буде здійснена перевірка тих, хто вже не отримує кошти від держави. Наприклад, ви знайшли роботу і більше не потребуєте виплат за безробіттям. Цей етап може тривати упродовж трьох років, після того як гроші перестали виплачувати.

До цієї бази даних будуть вноситися дані всіх, хто отримує субсидії, а інформація буде постійно оновлюватися.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут