ПрАТ “Волиньобленерго” повідомляє про планові відключення електроенергії у місті та Володимир-Волинському районі завтра, 23 вересня.

Про це інформує інтернет-видання Володимира-Волинського “Княжий Град”.

Так, з 9:00 до 17:00 год. буде без електроенергії жителі села Хрипаличі на вулицях: Приозерна, Садова, Центральна. Також Водокачка в селі Хрипаличі.

Також з 9:00 до 13:00 без електроенергії будуть жителі міста Володимира-Волинського на вулицях: Ковельська, 71, Ковельська, 73, Сагайдачного, 24, Ковельська, 63.

Також Побутові споживачі по вул. Ковельській, 71; Виробничо-торгівельне підприємство «Фенікс», ТЦ «Фенікс»; побутові споживачі по вулиці Ковельській, 73; ПТМ «Вол.-Волинськтеплокомуненерго», кот. Ковельська, 73; ТзОВ «Побутінвест», Побуторадіотехніка; АБ «Укргазбанк», відділення банку; ФОП Король В.М., магазин «Комп’ютерний світ»; ПАТ «Креді Агріколь Банк», віділення банку; Тер. Управліня ДСА України у Волинській області, міський суд; Вол.-Вол. ОДПІ Мін доходів у Волинській області, контора; ПАТ КБ «Приватбанк», Ковельська 71 у місті Володимир-Волинський.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут