Український режисер, колишній бранець Кремля Олег Сенцов презентував нову книгу “Маркетер” на Форумі видавців у Львові у неділю, 22 вересня.

Про це повідомляєповідомляє кореспондент Укрінформу.

“Щодо книги “Маркетер” – вона написана за 11 днів півтора року тому”, – сказав Сенцов.

Він додав, що у таборі суворого режиму, в якому він перебував (Лабитнангі – ред.), “не так багато вільного часу, як здається”.

“Там були канікули, вихідні, було більше вільного часу… Я давно цю книжку запланував… Це стосується усієї моєї творчості. Мені якісь речі приходять в голову, і там вони можуть сидіти роками, я їх обдумую, навіть нічого не записуючи. Ці речі визрівають… І ця книжка теж довго визрівала… Я собі прикинув, про що я хочу написати, що у мене визріло. Так вийшло, що якраз було 11 тем і 11 оповідей. Тобто, 11 оповідей і 11 вихідних. А коли такі речі збігаються, то це не випадково, значить, все правильно”, – наголосив Сенцов.

Він зазначив, що “Маркетер” є продовженням книги “Жизня”. “Але вона (книга “Маркетер” — ред.) трохи інша (ніж книга “Жизня” – ред.). В тому плані, що в “Жизні” тільки автобіографічні оповіді, а у “Маркетері” декілька оповідей про інших людей, про моїх друзів, про тих, кого добре знаю”, – зазначив режисер.

Сенцов додав, що “Маркетер” стосується його студентських років.

Він також пояснив назву книги.

“Це було у 90-ті роки. Я вступив до інституту – Кримський факультет Київського національного економічного університету, на спеціальність “маркетинг”. І коли ми зібралися всією групою 1 вересня, то не знали свою спеціальність, не було слова “маркетолог”… І ми прийшли тоді до найсмішнішого слова – “маркетер”. Потім ми, звісно, дізналися, що є маркетологами, але минув вже рік…” – додав Сенцов.

Він наголосив, що намагається писати чесно і при цьому цікаво, і що ні в “Жизні”, ні в “Маркетері” немає вигадок, “все написано так, як було”.

На презентації книги також були присутні українська акторка Римма Зюбіна, правозахисниця, представниця Центру громадянських свобод Олександра Матвійчук та інші.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут