Відомий український журналіст Дмитро Гордон запропонував заборонити голосування на виборах для пенсіонерів. На його думку, виборчі права повинні мати лише ті, хто платить податки в бюджет.

Журналіст, засновник видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон запропонував позбавити пенсіонерів права голосу, тому що вони загнані державою в злидні і голосують за гречку і гроші. Про це він заявив в ефірі телеканалу “112 Україна”, повідомляє «Народна Правда».

“Я зараз скажу річ, за яку мене будуть лаяти, але мені все одно. Я б взагалі заборонив пенсіонерам голосувати на виборах. Я б ввів закон, що голосувати можуть лише платники податків, тільки люди, які живлять бюджет своїми грошима, податками, тому що у них інша психологія. Пенсіонери починають продаватися за гречку, вони в жахливому стані. Я говорю з позиції того, як краще державі. Державі краще, щоб голосували, обирали депутатів тільки люди, які платять податки в бюджет”, – сказав Гордон.

Він додав, що нинішній підхід виборців до голосування призводить до Верховної Ради “збіговисько злодіїв, чужих представників, зрадників, деградованих елементів, людей, які прийшли заробляти гроші”.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут