Небайдужих жителів Володимира-Волинського та громад Володимир-Волинського району запрошують до обговорення майбутнього центру повіту. Про це йдеться на сайті консультацій з громадськістю міста Володимира-Волинського, – інформує «Княжий Град».

Зокрема, від 16 вересня до 15 жовтня можна проголосувати ТУТ (натисніть на слово “ТУТ” для переходу на сайт). Важливо, що особа має право брати участь у голосуванні лише попередньо зареєструвавшись, вказавши свої контактні дані та електронну пошту.

У публікації “Децентралізація. Володимир-Волинський – центр повіту” йдеться:

“В країні активно відбуваються децентралізаційні процеси. Відповідно до попередніх намірів у Волинській області розглядається питання утворення районів. Враховуючи методичні рекомендації щодо критеріїв формування адміністративно-територіальних одиниць субрегіонального (районного) рівня та важливі аргументи, вважаємо, що саме м. Володимир-Волинський найбільш підходить до створення в ньому адміністративного центру укрупненого району. Просимо висловлювати свої пропозиції”.

Також на сайті вказують перелік соціальних груп населення та сторін, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення. Це, зокрема, жителі міста Володимира-Волинського,а також Зимнівської, Зарічанської, Війницької, Оваднівської, Устилузької об’єднаних громад.

2 КОМЕНТАРІВ

    • Дякуємо за Ваш коментар! Укрупнений можна вживати як збільшений чи розширений. Але в даному випадку це децентралізаційна термінологія. Є таке поняття як “укрупнення районів” http://decentralization.uacrisis.org/.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут