Міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк переконаний, що Володимир має бути центром майбутнього повіту. Про це він поінформував під час прес-брифінгу для місцевих журналістів, передає “Княжий Град”.

Петро Саганюк наголосив , що поділ на повіти має базуватися на створенні зручних умов для громадян.

Зокрема, мер Володимира перелічив наявні переваги княжого міста:

“На сьогодні у Володимирі-Волинському знаходяться відділи поліції, міжрайонної прокуратури та Служби безпеки України, податкова, митрополія, єпархія. У Володимирі є залізнична колія, сюди зручно доїжджати і з Іванич, і з Оваднівської ОТГ”.

До слова, аби в рамках реформи децентралізації не плутатися в назвах «старі райони – нові райони», в Україні впровадять «повіти», як у Польщі. Загалом заплановано поділ всієї території України на 100 повітів. У кожному з них має бути не менше 150 тисяч жителів.

“Місто Володимир-Волинський спільно з районом працюють на перспективу, що колись тут буде утворений агломерат. Насправді у княжого граду не менше заслуг, ніж у міста-сусіда. І повторюсь, ми повинні в центрі ставити громадянина. Тому вважаю, що повіт має бути в нашому місті, адже історично це древня столиця Волині. І я думаю, що питань ніяких не повинно виникати з цього приводу”, – пояснив міський голова.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут