Фестиваль “Смаковиця по-володимирськи” зібрав шанувальників оригінальних місцевих страв. Безкоштовними варениками, кулешем та борщем пригощали гостей у парку “Слов’янський”.

Про це йдеться на сайті міста Володимира-Волинського.

Відшукати у парку традиційне безкоштовне частування українськими стравами було нескладно. Де найбільша черга – там і пригощали варениками, кулешем, а також найсмачнішим українським борщем.

Організатори повідомляють, що гості свята з’їли не менше 100 літрів кулешу від головного спонсора дійства ТМ “Епікур”. Ще гаряченькими роздали гостям фестивалю 40 кілограмів вареників від від торгових марок “Лімо” та ” Макей”. Крім того, вареники ліпила команда студентів Університету третього віку. На жаль, скуштувати їх вдалося не всім, бо страва швидко закінчилася.

Як раніше повідомляли, “Смаковиця по-володимирськи” приєдналась всеукраїнської ініціативи #BorschtUA, щоб довести, що борщ – український.

За словами організаторів, володимирчани “наїли” на 60 літрів борщу, що став центральною стравою цьогорічного гастрономічного фестивалю. На окремій локації його готували та ділилися секретами приготування студенти ВПУ, агротехнічного і педагогічного коледжів.

Фото: Віталій Харчук, Ольга Гуменна, Христина Фель

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут