“Смаковиця по-володимирськи” – проєкт для не лише для гурманів, але й інтелектуалів та підприємців, або ж тих, хто бажає відкрити власну справу. На “Креативній галявині” гості фестивалю мали можливість поспілкуватися з експертами у сфері харчування, власниками закладів, які охоче ділилися з ними досвідом.

Про це повідомляє сайт Володимира-Волинського.

Організатор заходу Анастасія Азанова розповіла про суть “Балачок”, які пройшли на “Креативній галявині” у форматі вільного спілкування.

“Спікер готує розповідь у формі простого та відвертого інтерв’ю, після чого кожен слухач може ставити йому запитання. Напередодні фестивалю ми з Оленою Омелюх складаємо список людей, які можуть стати цікавими для публіки – бізнес-ініціаторів та профільних фахівців, котрв знаються на їжі та усьому, що з нею пов’язане. Хочемо знайомити мешканців Володимира з людьми, які люблять свою роботу, роблять її натхненно і якісно, тому і ми любимо результати їхньої праці”, – відзначила вона.

Цьогоріч на “Креативній галявині” гості говорили із співзасновником мережі кав’ярень “Кава-Авеню” Володимиром Омелянюком, і не лише про кава-культуру міста, а й про те, як наважитись на власну справу і розвинути її. Також організатори знайомили гостей фестивалю з Віталієм Новосадом – власником нового закладу “Майстерня пончиків”. Абсолютно відкритий до спілкування пан Віталій розповів секрети своєї майстерні, подарував 9 сертифікатів і смаколики для слухачів.

Учасники заходу оцінили живу, цікаву і аргументовану розповідь про їжу Світлани Філюшкіної. Консультант зі здорового харчування, вона часто наголошує на важливості вживання перших страв. Так як тема цієї “Смаковиці” – український борщ, Світлана підготувала цікаву інформацію про те, чи корисно їсти цю страву. Також вона залюбки дала відповіді на усі питання щодо розрахунку раціону та здорового харчування.

А наступна спікерка їжу, перш ніж з’їсти, фотографує. Це блогерка та іста-фотограф Яна Сайдак. Приїхавши з Києва в гості на кілька днів, вона погодилася провести для усіх слухачів воркшоп з предметної фотографії на телефоні. На “Креативній галявині” вчилися фотографувати та гарно обробляти на телефоні свої фото. У Яни дуже детальний і простий виклад інформації, тому присутні із задоволенням навчалися новим фотолайфхакам.

День балачок завершив надзвичайно іменитий гість. Про те, як стають шеф-кухарями та для чого вони приймають участь навіть і у міжнародних конкурсах кулінарного мистецтва, дізнавались у заступника голови Житомирської обласної Асоціації кулінарів України. Без прикрас про професію кухаря розповів слухачам Віктор Бондарчук.

Такі івенти допомагають учасникам оцінити себе, зрозуміти, на якому рівні розвитку вони знаходяться та виокремити пріоритети. Організатори переконані, що “Балачки” точно вмотивують тих, хто відчуває у собі талант кулінара або має намір відкрити бізнес.

Фото: Віталій Харчук, Христина Фель


ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут