Цьогоріч у рамках проведення фестивалю “Смаковиця по-володимирськи” кращою у місті стала страва “Білий рояль” від кафе “Затишок”.

Про це інформують на сайті Володимира-Волинського.

На день парк міста перетворився на великий ресторан під відкритим небом. Тут можна було посмакувати різноманітними смаколиками та скушувати найвишуканіші страви українських кухарів, які зуміли зі звичайних перетворити їх на витвори кулінарного мистецтва.

Змагалися у найсмачнішому конкурсі 10 ресторанів та кафе міста. Всі заклади показали високу майстерність та найкращий фаховий рівень, представляючи свої кулінарні шедеври. Відтак, для справжніх поціновувачів, свято вийшло яскравим і смачним.

Заклади громадського харчування у повній мірі змогли продемонструвати свої можливості, а гості їх оцінити. Тому тепер, обираючи місце для родинного свята, містяни без вагань відвідають те кафе, чия кухня їм припала до душі найбільше.

Цьогоріч кращою у місті стала страва “Білий рояль” від кафе “Затишок” (Людмила Копко), де довели, що їжа має бути не просто смачною, а неповторною — з авторськими рішеннями, адже страви тут перетворюються на витвори мистецтва.

В тому, що українське – найсмачніше, переконали гостей і відомі кулінари Віктор Бондарчук та Віктор Бєляк, які провели цікаві майстер-класи.

Один з кращих кухарів України Віктор Бондарчук та заступник голови Житомирської Асоціації кулінарів України Віктор Бєляк продемонстрували, як можна приготувати закуску із печеного буряка із сиром дорблю та стейк із цвітної капусти із гречаним поп-корном.

Фото: Ольга Гуменна

     

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут