Посадовицю Володимир-Волинського районного відділу юстиції покарали за правопорушення, пов’язане з корупцією. Про це інформує сайт “Княжий град” з посиланням на прокуратуру Волинської області.

Володимир-Волинський міський суд за участі прокурора Володимир-Волинської місцевої прокуратури притягнув до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, головного спеціаліста Володимир-Волинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

Звільнена у грудні 2018 року з посади чиновниця, всупереч вимогам ст. 45 Закону України “Про запобігання корупції”, несвоєчасно без поважних причин подала декларацію особи, яка припинила діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Суд визнав її винною у порушенні вимог фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 850 грн. зі сплатою судового збору понад 380 грн.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут