У Володимирі-Волинському проводять тренування з тхеквондо. Спортивні заняття відбуваються у оновленій спортивній залі Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти», що на вулиці Берегового, 1, – інформує сайт Володимира-Волинського «Княжий Град». 

Займається з дітьми півтори-дві години головний тренер спортивного клубу «Дінаміс» Дмитро Романенко. Його вихованці – переможці чисельних Чемпіонатів України з тхеквондо, адже Дмитро знає, як виховати спортивний дух у дітей ще змалку.

Запрошують на секцію з тхеквондо дітей від 6 років. Найактивніші діти матимуть можливість із 7-го класу вступити до ліцею, де не тільки підкріплять власні спортивні досягнення, а й здобудуть освіту у чудових умовах.

Дні проведення тренувань – понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця о 15:00 год.

При наборі створюватимуть новий графік, який буде зручний для дітей. Записатися на тренування можна у Дмитра Романенка за телефоном: 096 252 60 46.

До слова, незабаром  у Володимир-Волинському ліцеї «Центр освіти» відбудеться відкрите заняття, де кожен охочий зможе загартуватися спортивно та побачити сам процес заняття з тхеквондо. Деталі про це ми повідомимо додатково на сайті Володимира-Волинського «Княжий Град».

*Головне фото-ілюстративне

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут