Депутат Верховної Ради Ігор Гузь офіційно звернувся до глави держави, Генпрокурора та керівника СБУ з приводу присутності російського вугілля в Україні. Про це інформує сайт “Княжий Град” із посиланням на пресслужбу нардепа.

У запиті йдеться, що 113 російських вагонів з вугіллям (станом на 04.09.2019), які перебувають на залізничній станції у місті Соснівка Львівської області, порушують національну економічну безпеку.

Як відомо із засобів масової інформації, ці вагони знаходяться у безпосередній близькості до вугільної збагачувальної фабрики «Червоноградська», що перебуває в підпорядкуванні ПАТ «Львівська вугільна компанія». Їх блокують місцеві активісти, щоб не допустити, аби російське вугілля перебувало на території України.

Крім того, у депзапиті вказано, що обробка і реалізація російського вугілля становить загрозу в роботі шахт Львівсько-Волинського вугільного басейну. У перспективі без роботи може залишитися близько 10 000 громадян, які працюють у вугільній галузі регіону. Також парламентар вважає, що сам факт закупівлі та реалізації вугілля від держави-окупанта – злочин.

«Прошу невідкладно взяти ситуацію на особистий контроль, не допустити обробки і реалізації в Україні вже завезеного російського вугілля, запровадити повний мораторій на ввезення російського вугілля на територію України, притягнути винних до відповідальності згідно чинного законодавства», – йдеться у зверненні.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут