Щороку у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту. Напередодні свята володимир-волинських спортсменів привітав міський голова Петро Саганюк.

Про це повідомили на сторінці міста Володимира-Волинського.

Очільник міста подякував юним володимирчанам, які завдяки своїм старанням та наполегливості прославляють Володимир в Україні. Він підкреслив, що одним із пріоритетних завдань міська влада вважає розвиток масового та дитячо-юнацького спорту.

“Ви – спортивна еліта нашого міста. Пишаємося, що володимир-волинські спортсмени мають здобутки в різних видах спорту. Завжди намагаємося створити якісні умов для занять фізичною культурою, розвивати спортивну галузь для того, аби молодь була здоровою. Цю нашу практику будемо продовжувати далі”, – зауважив Петро Саганюк.

З нагоди Дня фізичної культури та спорту за значні особисті спортивні досягнення Подяки міського голови та грошові премії отримали:

Олександр Кравчук – призер Всеукраїнських змагань зі стрибків у висоту “Меморіал Демянюка” та призер Всеукраїнського турніру зі стрибків у висоту “Володимирські висоти – 2019”;

Лариса Кузнець – призерка Чемпіонату України з боксу серед жінок, юніорок, дівчат;

Юрій Матієшин – чемпіон області, учасник Чемпіонату України ДЮФЛ Вищої ліги з футболу;

Володимир Нагорняк – чемпіон області, учасник Чемпіонату України ДЮФЛ Вищої ліги з футболу;

Олеся Ольхова – переможниця Чемпіонату України з футболу Вищої ліги серед жіночих команд;

Анна Сидорук – кандидат в Майстри спорту України з художньої гімнастики, член збірної команди Волинської області.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут