Відома фотографія чорної діри набула популярності в мережі ще пів року тому, однак дослідники вирішили на цьому не зупинятися. Міжнародна група науковців оголосила про створення повноцінного фільму із космічним об’єктом у головній ролі.

За допомогою мережі телескопів Event Horizon астрофізики вже зібрали необхідні дані, які обробляються для створення першого відео за участю чорної діри, повідомляє Канал24, посилаючись на phys.org.

До кінця наступного десятиліття ми будемо знімати високоякісні фільми про чорні діри в реальному часі, які показують не тільки те, як вони виглядають, але і як вони діють на космічній сцені, – зазначив глава проекту Шеп Доулман.

Що відомо про легендарний знімок та його авторів? Раніше команда, що складається з 347 вчених з усього світу, була удостоєна нагороди “Прорив у фундаментальній фізиці”, отримавши 3 мільйони доларів і так званий “Оскар від науки” за опублікований в квітні знімок.

Астрономи об’єднали кілька радіотелескопів, імітуючи гігантський прилад розміром з Землю, здатний спостерігати космічні об’єкти з безпрецедентною роздільною здатністю. Це дозволило вченим “дотягнутися” до кордонів чорних дір.

Прем’єра фільму, створеного на основі нового дослідження, запланована на 2020 рік.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут