11-го вересня рятувальники 7-ої ДПРЧ провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі на території готелю “Волинь” у місті Володимир-Волинський. Про це інформує сайт “Княжий град” з посиланням на сайт міської ради.

Проведені навчання дозволили відпрацювати питання взаємодії пожежно-рятувального підрозділу з  оперативними службами міста і порятунку на об’єктах із масовим перебуванням людей.

За тактичним задумом, у приміщенні 5-поверхового готелю сталася пожежа. На місце події за лічені хвилини прибули рятувальники 7-ої Державної пожежно-рятувальної частини Володимира-Волинського. Вони оперативно приступили до дій, організувавши комплекс заходів з гасіння умовної пожежі та рятування людини, яка опинилися на 4-му поверсі. 

Після евакуації потерпілого, що була здійснена за допомогою автопідіймача, рятувальники організували прокладення рукавних ліній та провели ліквідацію умовного загоряння.

Мета навчань: перевірити оперативну підготовку чергових караулів 7 ДПРЧ, уміння та дії під час гасіння пожеж, евакуації людей та матеріальних цінностей, відпрацювати способи та прийоми прокладки рукавних ліній, вивчити оперативно-тактичну характеристику готелю, систему зовнішнього протипожежного водопостачання.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут