Торговий центр «Роксолана», що в центрі Володимира-Волинського, щомісяця надає міському бюджету майже 50 тисяч гривень. Втім, візуальний вигляд торгового дому бажає кращого, адже ремонт тут проводили давно. Зараз же дирекція ТЦ «Роксолана» стривожена станом електропроводки, яку давно потрібно замінити на нову, – інформує сайт «Княжий Град».

Раніше долю «Роксолани» розглядали на бюджетній комісії в міській раді.

Цю ситуацію у комунальному підприємстві «Роксолана» обговорили днями під час чергового засідання комісії з питань містобудування, землевпрорядкування та житлово-комунального господарства Володимир-Волинської міської ради.

Директорка КП «Роксолана» Олена Луцюк повідомила, що зараз торговий центр немає вільних обігових коштів. Ті гроші, які заробляють, частково лишаються у підприємстві, а більшою частиною – наповнюють бюджет міста.

Комунальне підприємство займається тим, що здає у оренду вільні торгові приміщення, втім 100% з оплати підприємцями «Роксолана» не отримує. Зараз 70%  від вартості, яку сплачують підприємці за оренду приміщення, надходить до бюджету Володимир-Волинської міської ради. Там їх розподіляють депутати міської ради під час сесій.

 «У підпорядкуванні дирекції – 2-й та 3-й поверхи. 30% орендної плати, що лишається у підприємства – це 21 тисяча гривень. З цих коштів на загальну суму 16 400 грн отримують зарплати троє працівників: директор, бухгалтер і прибиральниця», – зазначила директорка і додала, – «Підприємство за перший квартал поточного року було збиткове, зараз за півріччя – прибуткове, але без вільних обігових коштів».

Загалом у ТЦ «Роксолана» 911 кв. метрів торгової площі. Вартість оренди приміщення, до слова, визначали самі ж депутати Володимир-Волинської міськради, втім за словами членів «земельної»  комісії, є вищою за ринкову.

Так, оренда підсобних приміщень вартує 86 гривень за метр квадратний, для надання побутових послуг – 73 гривні/м2, майстерні – 55 гривень/м2 , для торгівлі канцтоварами – 85 гривень/м2 , а для торгівлі промисловими товарами- 192 гривні/м2.

За комунальні послуги платять підприємці, які ж орендують торгові площі. Але якщо є вільні торгові площі, то «комуналку» сплачує саме КП. Для них це дуже фінансово важко, за словами Олени Луцюк, адже за 8 місяців поточного року отримали прибутку лише 3 900 гривень. Однак, змінювати процентне відношення коштів 30/70, які відповідно частково лишаються  в «Роксолані», і  йдуть в бюджет міста, директорка не хоче.

Зараз електрика виходить з ладу, і з’явилася необхідність замінити проводку в приміщенні. Втім, скільки коштує заміна її на нову – у комунальному підприємстві ще не рахували.

Керівництво підприємства за певний час знову звернеться до міської ради вже маючи на руках проектно-кошторисну документацію для заміни електропроводки у торговому центрі «Роксолана» .

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут