Жителів Володимира-Волинського, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг та зекономили, просять звертатися з заявами  в управління соціального захисту населення для монетизації субсидій. trans-audyt.pp.ua

Про це повідомив начальник управління соціального захисту населення Олександр Смикалюк під час оперативної наради міського голови з керівниками комунальних підприємств та установ міста  сьогодні, 10 вересня, – інформує сайт «Княжий Град».

До слова, з 1 жовтня в Україні починається  третій етап монетизації – наймасштабніша монетизація, коли живі кошти повинні отримати усі, без виключення, громадяни України, яким було призначено житлову субсидію чи пільгу.

Щоб отримати кошти за зекономлені спожиті комунальні послуги, володимирчанам необхідно звернутися в управління соціального захисту населення із заявою з дозволом на обробку банком своїх персональних даних.

На отримувача субсидії (пільги) відкривається спеціальний рахунок у банку, куди будуть надходити гроші в рамках монетизації. Коли кошти будуть зараховані на банківський рахунок — здійснюється списання грошей, необхідних для надання субсидії

Як інформує сайт Юридичний портал України, єдиною умовою монетизації є наявність законних підстав для погашення державою частини плати за спожиті житлово-комунальні послуги. В інших випадках, в наданні субсидії або пільги повинно бути повністю відмовлено.

До слова, монетизація житлової субсидії та пільги на комунальні послуги — це отримання субсидіантом (пільговиком) «живих грошей» на спеціальний окремий банківський рахунок.

Обов’язковою умовою монетизацій є відкриття рахунку в державній фінансовій установі. Таким чином надання пільг і субсидій на ЖКП відбувається у грошовій формі, за принципом «заощадив — значить заробив».

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут