Тарифний план, нарахування субсидій та податкові надходження до місцевих бюджетів – три ключові запитання, з якими звернувся народний депутат Ігор Гузь до уряду та представників так званої монобільшості у Верховній Раді – «Слуг народу». Про це інформує сайт “Княжий Град” з посиланням на пресслужбу нардепа.

З трибуни парламенту сьогодні, 10 вересня, він висловив думку своїх колег-мажоритарників із депутатської групи «За майбутнє». А їх у Раді – 23 представники.

«Ми представляємо інтереси близько 3 мільйонів людей. Цими вихідними більшість із нас працювала в округах, спілкуючись з виборцями. Без сумніву, люди задоволені відміною депутатської недоторканності, з радістю сприйняли звільнення наших полонених. Але, якщо ви думаєте, що було багато запитань щодо збільшення можливостей Генпрокуратури, очищення влади, питання імпічменту президента – ви помиляєтеся. В основному запитували: що нова влада збирається робити з тарифами? Це турбує всіх», – сказав обранець.

Знаючи, що упродовж вересня не буде запитань до уряду, з трибуни він запитав: де план дій, що пропонують «Слуга народу» і кабмін?

«Люди чують, що буде звірка субсидій. Невідомо – зменшиться кількість тих, хто її отримуватиме чи збільшиться, яка процедура самих нарахувань. Від імені нашої депутатської групи звертаюся до уряду, щоб терміново дав роз’яснення з приводу субсидій», – виступив парламентар.

«Тарифи, субсидії, місцеве самоврядування – де програма дій? Нардеп Гузь – до монобільшості у Раді

«Що нова влада збирається робити з тарифами? Яка процедура нарахування субсидій і хто її отримуватиме? Які податки будуть наповнювати місцеві бюджети» – три ключові запитання, з якими звернувся народний депутат Ігор Гузь до уряду та представників так званої монобільшості у Верховній Раді – «Слуг народу». З трибуни парламенту сьогодні, 10 вересня, він висловив думку своїх колег-мажоритарників із депутатської групи «За майбутнє». А їх у Раді – 23 представники.«Ми порахували, що у цьому залі представляємо інтереси близько 3 мільйонів людей. Цими вихідними більшість із нас працювала в округах, спілкуючись з виборцями. Без сумніву, люди задоволені відміною депутатської недоторканності, з радістю сприйняли звільнення наших полонених. Але, якщо ви думаєте, що було багато запитань щодо збільшення можливостей Генпрокуратури, очищення влади, питання імпічменту президента – ви помиляєтеся. В основному лунали запитання – що нова влада збирається робити з тарифами? Це турбує всіх», – сказав обранець. Знаючи про те, що упродовж вересня не буде запитань до уряду, з трибуни він запитав: де план дій, що пропонують «Слуга народу» і кабмін, хто і які отримуватиме субсидії, як наповнювати надалі місцеві бюджети?

Опубліковано Ігор Гузь – офіційна сторінка Вівторок, 10 вересня 2019 р.

Запитання від Ігоря Гузя та його колег у Раді стосувалося і податків, які скерують до місцевих бюджетів для їх наповнення.

«Керівники об’єднаних громад, міст – вони звертаються до нас із питанням, які податки йтимуть у місцевий бюджет, яке навантаження отримають органи місцевого самоврядування на перспективу, як скоригувати підготовку до формування бюджетів на 2020 рік? Немає що говорити на попередників. Уся влада в країні належить представника «Слуги народу», – нагадав депутат і зауважив, чому він поставив ці запитання керівникам держави.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут