Наше життя неможливо уявити без різноманітних гаджетів. Ми користуємося ними вдома, на роботі та навіть за кермом. На жаль, саме в автомобілі телефон стає поганою звичкою, що може коштувати життя, пише Канал24.

Спробуйте зробити дві справи одночасно, наприклад, читати книгу і говорити по телефону. Виходить не дуже вдало, правда? Тож, чому ви гадаєте, що вам вдасться керувати авто і читати чи писати повідомлення? Це міф.

Громадські активісти порахували, що в Україні через смартфон від дороги відволікається щоп’ятий водій. Найчастіше – у великих містах. Так, у Києві, Миколаєві та Черкасах це робить кожен третій водій. Саме розмови за кермом – одна з причин великої кількості скоєних ДТП.

Якими є штрафи за користування телефоном за кермом? Заборони на розмови телефоном за кермом є в багатьох країнах, зокрема і в Україні. Але от штрафи різні: у Голландії – за це потрібно буде заплатити 230 євро, в Іспанії – 200 євро, а Італії – 160 євро, у Франції – 135 євро, натомість в Україні – це лише 15 євро.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут