Внаслідок обміну полоненими між Україною та Росією додому повернулися 35 українських полів’язнів. Однак, українська омбудсменка Людмила Денісова розповіла, скільки ж ще наших співгромадян залишаються у російських в’язницях та в анексованому Криму.

Як заявила Денісова, щонайменше 115 українців зокрема і кримських татар, залишаються у російському полоні. Про це вона сказала в інтерв’ю “BBC Україна”, передає Канал24.

Вона наголосила, що перемовини щодо їхнього звільнення наразі тривають. Тим часом служба безпеки України порахувала, що на території ОРДЛО незаконно утримують щонайменше 227 українців. Отже, у полоні у ворога перебувають майже 350 українців і це лише тих, про яких відомо.

До слова, Президент України Володимир Зеленський під час обміну 7 вересня в аеропорту “Бориспіль” зауважив, що це лише перший етап обміну.

Я гадаю, що перший етап виконано. Маю підтвердити, що я як президент України Володимир Зеленський та президент Росії Володимир Путін зробили все, що пообіцяли. Зробили все, не змінюючи своїх домовленостей,
– сказав глава держави.

Наступник етапом президент вважає продовжувати у мінському процесі розведення військ двома етапами: “Золоте – Петрівське”, а потім розведення по всій території.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут