Науковці провели низку досліджень та виявили, як постійне використання смартфона впливає на здоров’я користувачів різної статі. Як виявилося, жінки більше схильні нашкодити своєму здоров’ю за допомогою смартфона, ніж чоловіки.

Проблеми в основному виникають через анатомічні особливості та характерну звичку тримати смартфон певним чином, повідомляє Канал24, посилаючись на Daily Mail.

У чому проблема? За словами дослідників, проблеми пов’язані з положенням шиї під час використання смартфонів, особливо при розгляданні екрану пристрою. У зв’язку з тим, що зазвичай у чоловіків шия довша, вони згинають її біля самої голови. А ось у жінок зона вигину ближче до грудної клітки.

Отримавши серію рентгенівських знімків від групи пацієнтів, в яку входили і чоловіки, і жінки, вчені дійшли висновку, що останні, дивлячись на екран смартфона, нетипово опускають очі вниз і висувають голову трохи вперед. Це призводить до зайвого навантаження на шийні хребці і викликає больові відчуття в шиї і щелепи.

Поради лікарів. Лікарі рекомендують намагатися тримати смартфон таким чином, щоб голову не доводилося сильно нахиляти, і опускати очі вниз для перегляду контенту на екрані.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут