Продукти, які поліпшують імунітет, можуть бути цілком доступними, пише Княжий Град з посиланням на Жіночий Світ.

Регулярне вживання хоча б шести з них ефективно зміцнює здоров’я.

Яблука. Вони містять кверцитин – натуральний флавоноїд, що володіє властивістю захищати клітини головного мозку від розвитку руйнівних процесів. Крім того яблука служать бажаною їжею кишковим бактеріям, їх вживання оздоровлює мікрофлору. Якщо їсти яблука регулярно, бактерії починають активніше створювати жирні кислоти, ідеальні для забезпечення кислотно-лужного балансу в кишечнику, а також виробляють речовину бутират, необхідну для живлення клітин стінки кишечника.

Банани. Вживання одного банана в день дозволяє дорослим людям тримати під контролем свій тиск, а дітей може захистити від розвитку астми.

Бобові. Квасоля – найбагатше джерело корисних мікроелементів (залізо, кальцій, калій, магній, сірка, каротин, цинк, мідь, лізин, вітаміни E, A, C, PP). Мідь активізує вироблення гемоглобіну. Сірка захищає від шкірних захворювань і ревматизму. Цинк є регулятором вуглеводного обміну. Її вживання підвищує захисні сили організму, служить профілактикою раку.

Капуста. Це незамінний помічник у відновленні роботи кишечника і нормалізації травлення. Капуста є одним з найбільш насичених клітковиною овочів, який покращує перистальтику кишечника і прискорює виведення з організму переробленої їжі. Найбільш ефективними вважаються білокачанна і червонокачанна капуста: їх корисно з’їдати щодня приготованими будь-яким способом приблизно 150 грамів.

Жирна риба. Не обов’язково червона. Нехай це будуть сардини або оселедець. Вміщені в жирній рибі кислоти омега-3 знижують імовірність виникнення серцево-судинних захворювань, включаючи інфаркти. Також дані кислоти підвищують рівень «гормону щастя» серотоніну.

Вівсянка. З усіх круп в вівсі міститься найвищий вміст клітковини, в тому числі розчинного бета-глюкану, який абсорбує і виводить з організму холестеринові відкладення, приводить в норму рівень цукру в крові. Бета-глюкан відомий як імуностимулятор. Завдяки його дії в кишечнику, місцевий і системний імунітет продукують оптимальну кількість антитіл, необхідних для захисту від патогенних факторів.

Крупи. Зверніть увагу на дешеву перловку, спробуйте вживати її як альтернативу магазинному хлібу. Ваш кишечник отримає клітковину, яка надзвичайно корисна для оздоровлення мікрофлори.

Кефір. Кефір містить в своєму складі непатогенні мікроорганізми, що сприятливо впливають на організм людини зсередини, – пробіотики. Зокрема, полісахарид кефірних грибків, що міститься в кефірі, підвищує захисний імунітет, має протимікробну дію.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут